Atrakcje dla dzieci w Krynicy Morskiej

Patronat: Krynica Morska noclegi

Wyjazd na wakacje rodzinne nad morze to nie tylko spędzanie całych dni na plaży. Aby dziecko się nie nudziło należy zorganizować choćby dwa dni na zapoznanie się z czymś innym niż właściwościami piasku plażowego. Co zatem w Krynicy Morskiej można zrobić, jakie w tym kurorcie znajdują się atrakcje dla dzieci?

Aktywny wypoczynek to oczywiście możliwość skorzystania z wypożyczalni rowerów. Można zwiedzić najbliższe okolice, udać się do sąsiednich miasteczek. Na pewno trochę aktywności nie zaszkodzi, a pozwoli na okrycie nie tylko walorów turystycznych Krynicy Morskiej. Oprócz tego wskazana będzie aktywność podczas gry w Mini Golfa. Na obrzeżach miasteczka znajduje się doskonale przygotowany plac do gry. A kto już kiedyś miał styczność z tą grą ten już wie jaka to doskonała rozrywka, jak potrafi zintegrować całe rodziny.

Warto również wybrać się z dziećmi do Muzeum Zalewu Wiślanego. Muzeum znajduje się w Kątach Rybackich zatem bardzo blisko miejsca naszych wakacyjnych wojaży. Liczne eksponaty związane z historią rybołówstwa na pewno zainteresują wszystkich odwiedzających. Warto wiedzieć jak to wszystko się zaczęło, jak się rozwijało.
tur12
Będąc już w Krynicy Morskiej nie sposób nie skorzystać z łączonej atrakcji jaką jest wycieczka po Zalewie Wiślanym do Fromborka. Już sam rejs jest wielkim przeżyciem, a jeżeli do tego dodać Frombork, miejsce w którym tworzył i żył Mikołaj Kopernik to mamy przecież atrakcję zaplanowaną na cały dzień wakacyjny.

Oprócz spraw poważniejszych, związanych z aktywnością fizyczną warto również zainteresować się tym co znajduje się w samym sercu Krynicy Morskiej. Lunapark Krynica będący obok przystani to miejsce w którym nie tylko dzieci będą się doskonale bawić ale również rodzice poddadzą się licznym atrakcjom. Do tego naturalnie przejażdżka po najbardziej ciekawych miejscach Krynicy w kolejce. Komu mało, kiedy pogoda nie dopasowała to naturalnie warto wyruszyć do Śmiecholandii. Tam dzieciaki mogą korzystać z placu zabaw, małpiego gaju czy też zjeżdżalni i trampolin.
tur13

Widać więc, że jest co robić w mieście takim jak Krynica Morska, że kiedy nudne będzie już plażowanie czy też pogoda nie będzie dopisywać to nie pozostaje nic innego jak ruszyć do jednego z pokazanych powyżej miejsc.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>